Kā izvēlēties labāko ceļojumu mugursomu?

Tātad, jūs plānojat ceļojumu?! Un jūs ienīstat mēģinājumu iegādāties neērtu slīdošo čemodānu? Mēs arī ienīstam to. Par laimi ir daudz vairāk modīgi un ērti veidi, kā nogādāt savu bagāžu uz jūsu gaidāmajiem piedzīvojumiem: atrast pareizo ceļojumu mugursomu! Mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Vispirms parunāsim mazliet par to, kas padara ceļojumu mugursoma labu priekš ceļošanas, nevis teiksim mugursoma vai kāpšanas kalnā soma. Vairāki āra un ceļojumu aprīkojumu uzņēmumi ir rūpīgi pārdomājuši, visu, kas varētu palīdzēt jums padarīt dzīvi uz ceļa mazliet vieglāku, no koferim līdzīga paneļa iekraušanas funkcijas, lai atdalītu dienu iepakojumu, polsterēti rokturi, aizslēdzamiem rāvējslēdzēji un pārsegi, kas aizsargāt rāvējslēdzēju un plecu siksnas no izsalkušā lidostas bagāžas eskalatora.

Ceļojumu somas var būt mazāk ērtas nekā tradicionālās mugursomas vai kāpšanas kalnos somas, un parasti nav tik labi piemērotas ilgākai āra ekskursijai. Piemēram, ja jūs plānojat ar mugursomu braucienu Alpos 3 nedēļu hostelis un ar lēcienu Eiropas piedzīvojumā uz 10 dienām, tad, iespējams, būtu prātīgāk iegādāties mugursomas veidu kā Arc’teryx ALTRA 65 vīriešiem un Osprey Aura AG 65 sievietēm un iepakotu ceļojuma dienu somu kā Osprey Talon 22. Plus, ja jūs neesat ieinteresēts speciālās ceļojumu iezīmēs, tad mugursomas iepakojums ne tikai apmierinās jūsu vietējos pārgājienus visā pasaulē, bet arī labi kalpos jums kāpumiem mājās, ietaupot vietu jūsu skapī – un jūsu budžetu. Jūs tomēr atrast vairākas mugursomas šajā pārskatīšanā, ka mēs varētu arī veikt pārgājieni, kāpšana, vai citos āra piedzīvojumiem (īpaši, tad Osprey Farpoint 55, tad Kelty strazds 44, un Kalnu Hardwear Splitter).

Kad esat izdomājis caur savām mugursomas prioritātēm, cerams, jums ir labāks priekšstats par to, vai ceļojumam specifiska mugursoma būs vislabāk atbilstoša jūsu vajadzībām un vai mugursoma vai kāpšanas soma iepakojums ir īstā.