Vietas, kur ceļot šopavasar

Daudzi populāri atvaļinājuma laiki, kad  iespējams redzēt, ka tūristu plūsmas palielinās, ir starp vasaras un ziemas karstajām sezonām, kas nozīmē, jūs varat baudīt vieglas temperatūras kopā ar zemākām likmēm un mazākiem pūļiem. Pamatojoties uz ceļotāju un ekspertu ieteikumiem, ASV ziņas samontējušas sarakstu ar galvenajām pavasara izbēgšanas vietām, kas pazīstamas ar savu sezonas piedāvājumiem un festivāliem. Izpētiet top galamērķus.

Osakā, Japānā

Kāpēc doties tūlīt: Rozā ziedēšana no ķiršu ziediem, kas pazīstama kā “Sakura” Japānā, ir patiesi redzēšanas vērts, kad pumpuri pārsprāgt pavasarī. Ir daži labākas vietas nekā vēsturiskā, balti mazgātā Osakas pils, ar tās parka 4300 ķiršu kokiem, kas zied aprīļa sākumā. Obligāti paņemiet līdzi savu foto kameru vareniem skatiem un krāsu gammām.

 

BALI

Kāpēc doties tūlīt: Marts iezīmē Bali sauso sezonu, un, vēl svarīgāk, mēnesis svinībām, kas sākas ar Bali Jaungada gada 12. martā beigās, Galungan ir vissvarīgākās brīvdienas gadā un ir apvienotas ar Nyepi, klusuma dienu (31. marts). Restorānā Mejekawi Ku De Ta Seminyak ķer buzz kā ” Noma of Asia,” dēļ savas saimniecības svaiguma. Ēstuve ir izvietota ar viesu šefpavāriem no visas pasaules, tostarp nesenās vizītes ar Noma mīklas ģēniju Rosio Sanchez.

 

VIEQUES

Kāpēc doties tūlīt: vārds ir tas, ka bioluminiscences līcis ieskauj ūdeņos šo salu Puertoriko kļūst blāvāks ar katru dienu, tāpēc šī sezona varētu būt viena no pēdējiem, lai ieraudzītu slaveno tumsā spīdošos ūdeņus. Aprīļa beigās, Vieques rīkos plašu viesnīcu atvēršanu – El blok, ar zaļās zonas -sertificētu banketu ar 23 istabām un restorānu ar vietējo varoni Jose Enrique Montes, kulinārijas ģēnijs no San Juan Jose Enrique restorāna.

Dienvidu sala, Jaunzēlande

Kāpēc doties tūlīt: Kaut vīnogu laiks ziemeļu puslodē ir tikko pamodies, tad ir pienācis ražas laiks Centrālajā Otago vīna reģionā, kas atrodas uz Dienvidu salas. Iegūstot nosaukumu kā Pinot Melns, jauki, kalnaina zona, kurā ir arī atrakcija – lapu vērošana ar tās krāsu paletei šajā gadalaikā. Nepalaidiet garām vīna dārza svinības, piemēram, Rippon Wanaka un Amisfield Lake Hayes.

PARIS

Kāpēc doties tūlīt: “Aprīlis Parīzē” bija slavināta dziesmu šā iemesla dēļ: Pavasaris ir patiesi jaukākais laiks gadā, lai baudītu Gaismas Pilsētu. Dzīvnieku mīļotāji tiek iepriecināti ar atkārtotu Parc Zoologique atvēršanu aprīlī, pēc $ 175 miljonu renovācijas, kas rūpīgi atjaunoja dabiskos biotopus. Musée d’Orsay atklās jaunu Van Goga eksponātiņu gada 11. martā, un 17. maijā, pilsētas muzeji sadedzinās pusnakts eļļas, burtiski būdami atvērti vēlu un ar bezmaksas uzņemšanu Eiropas Muzeju nakts laikā.