Vietas ASV, kur doties šo pavasari

Kāpēc gaidīt līdz vasarai, lai dotos atvaļinājumā? Ir daudz iemeslu, lai kādu laiku brīvu jau pirms aizņemtās tūrisma sezonas sākuma. No pasakainiem festivāliem līdz top klases viesnīcām, ir daudz ko redzēt un darīt visā pasaulē šī gada brīnumu pavasarī. No skatīšanās, kā modeles staigā pa mēli Ņūorleānā modes nedēļā līdz svinībām Bali Jauno gadu, jūs atradīsiet, ka šī sezona ir pārpilna ar lieliem attaisnojumiem, lai ceļotu. Te ir mūsu top galamērķi ASV izbraukšanas pirms vasaras atskries klāt.

 

Ņūorleāna

Kāpēc doties tūlīt: Big Easy modes skates sāk atdzīvoties Ņūorleānas Fashion Week (15-22 marts) laikā, kamēr teātra tipa cilvēki pulcēsies Tennessee Williams / Ņūorleānas daiļliteratūra festivālā (19-23 marts), kas ir par dramaturgs godināšanu nu jau 28 gadus. Mardi Gras mūzikas, New Orleans Jazz & Heritage Festival, ko piedāvā Shell (25 aprīlis – 4. maijs), svin savu 45. gadu jubileju ar zvaigžņotu sastāvu, kas ietver ikvienu no Robin Thicke līdz Bruce Springsteen.

 

VAŠINGTONA

Ar saviem marmora pieminekļiem un augsto politisko profilu, Vašingtonas pilsēta jau sen ir apgrūtināt ar reputāciju kā piebāzta valdības orientēta pilsēta. “Pilsēta ar dienvidu efektivitāti un ziemeļu šarmu”, kā Džons F. Kenedijs reiz aprakstīja to, Vašingtona tūristiem bieži redzama kā lēna un neefektīva. Bet šajās dienās, mūsu valsts galvaspilsēta ir tīrīšana ar jaunu enerģiju, pārveidojot sevi aizraujošu kā ātrāka tempa Austruma krasta atvaļinājuma galamērķi. Lai gan valdība joprojām ir kā saule, ap kuru riņķo šīs pilsēta orbītas, rajoni piedāvā arī uzņēmēja slavenus muzejus un interesantus kvartālus. Un ar neseno sprādzienu veida izplešanas – restorāni, kafejnīcas, tirdziņu veikali un klubi – Vašingtona ir pārejas posmā uz plaukstošu kultūras centru. Kā galvaspilsētai – Tūrisma padome uzsver izmantojot savu “DC Cool” kampaņa, ka tā nav Vašingtona, ko jūs atceraties no savas vidusskolas ekskursijām – tas ir daudz dzīvāka kā tad.

 

CHICAGO

Kāpēc doties tūlīt: 14. martā “Animal Inside Out” izstāde, kas atveras  Čikāgas muzejā Science & Industry. Padomājiet populāro  “Bodies” izstādi, izņemot šī ir par radībām. Arī pastorālo s Artisan Producents festivālu (12. aprīlis), ar vienu no Čikāgas mīļākajiem gardēžu veikaliem, kas apkopo gandrīz 100 kulinārijas speciālistus no visas pasaules, lai gatavotu desu, sieru, alu, vīnu, un vairāk. Ēdienu mīļiem arī labprāt paredzot jaunāko atvēršanu no meksikāņu restorāna puses  Maven Rick Bayless, XOCO Wicker Park (1471 N. Milwaukee Avenue, Chicago), kas varētu būt martā vai aprīlī.