Lietas, kuras Vērts Zināt Pirms Došanās uz Ķīnu

Ķīna ir aizraujoša valsts, ar gadsimtiem bagātu vēsturi un kultūru. Bet tas var būt diezgan liels kultūršoks, kad pirmo reizi uz turieni dodaties

Dažkārt jūsu apmeklējuma laikā, jums ir jātiek galā ar smogu, irbulīšiem, un valdības birokrātiju. Tāpēc svarīgi ir būt informētam un sagatavotam, lai jums ir bez stresa brīvdienas.

Plānot laicīgi nokārtot vīzas

Ķīna pieprasa apmeklētājus no lielākajā daļā valstu ieceļošanas vīzu. Tas ir labākais, lai sagatavotu savu pieteikumu vismaz divus mēnešus pirms jūsu reisā.

Amerikāņi ir jāiesniedz pieteikums, ar $ 130 maksu, ņemot pasi un savu lidojumu maršrutu uz tuvāko vēstniecības vai ģenerālkonsulāta. Tas ir labākais, lai iet caur ceļojumu aģentūru vai vīzu pakalpojumu, kas var garantēt ātru piegādi.

Kad apmeklēt

Ķīna vasarā ir smoggy un sweltering, un mitrums var būt nepanesams, bet gan ķīniešu un ārvalstu tūristi izmanto savu dārgo atvaļinājuma dienas vasarā bars touristy izceļ.

Apsveriet apmeklējot Ķīnu klusajā sezonā, oktobra beigās līdz martam, jo ​​mazāk pūļus un zemākā temperatūrā. Es devos oktobrī, un tas bija pārsteidzošs pieredzi!

Ko apmeklēt

Par pirmo braucienu uz Ķīnu, visvairāk ieteicams tūrisma galamērķi ir Pekinā, Šanhajā, Xi’an, un Guilin. Dažādos reģionos ir dažādi laika apstākļi, un atrakcijas visā gada garumā, tāpēc pārliecinieties, lai pārbaudītu, pirms laika!

Es apmeklēju Xi’an un Shaanxi reģionu, un bija aizelsies prom ar viesmīlība vietējiem un brīnišķīgu kultūras objektiem tie ir. Izcelt bija redzēt terakotas armija un kāpšana un izpētot Mt. Huashan.

Valoda

Valodas barjera ir numur viens šķērslis, lai pārvarētu ārzemniekam ceļojot uz Ķīnu, lai tā varētu būt noderīgi, lai uzzinātu dažas frāzes valodā. Ķīna ir divas galvenās valodas, Mandarin un Kantonas (runāto galvenokārt Honkongā).

Kaut angļu lēnām kļūst universāla, jo īpaši pilsētās, daudzi ķīnieši nevar runāt to. Es iesaku saglabāt vizītkarti no viesnīcas, lai parādītu taksometru vadītājiem, vai gadījumā, ja jūs pazust, bet pētot.

Cenzūra

Ķīnas valdība cenzori viss no medijiem ar internetu, tāpēc jums būs iespējams piekļūt vietās, piemēram, Facebook un Twitter.

Tas ir droši pieņemt, ka jūs nevarēsiet piekļūt jūsu iecienītākās vietnes, vai arī e-pastu dažas reizes. Ja tas ir liels jautājums jums (piemēram, tas bija par mani!), Pārliecinieties, lai iegūtu VPN uz tālruni un datoru, pirms aiziešanas, tikai pārliecinieties, ka pakalpojuma sniedzējs nav bloķēts Ķīnā.

 

Kultūršoks

Ķīniešu dzīvesveids ir ļoti atšķirīgi, nekā lielākā daļa rietumniekiem, tāpēc mēģiniet lasīt līdzi tradīcijām un etiķetes praktizē reģionā esat ceļojumā, pirms jūs iet.

Lielajās pilsētās, Ķīna piedzīvo intensīvu satiksmi un piesārņojumu, un daudzi cilvēki valkā ķirurģiskās maskas, lai aizsargātu savas plaušas. Sagatavot tualetes-daudzi ir tupēt tualetes bez jebkāda papīra. Es iesaku celt savu papīru kopā ar Jums!

Kad runa ir par ielu pārdevēji, tas ir pilnīgi pieņemami vienoties cenas. Ka to teica, ja jūs neesat plānojat iegādāties kaut ko, neprasi par cenu, jo, ja jūs arī pārdevēji var sekot jums apkārt mazliet.

Būt pārliecināti un veids būs iegūt jums garu ceļu!

Tu varētu būt Tūrisma objekts

Jāapzinās, ka ārpus galvenajām pilsētām, piemēram, Pekinā un Šanhajā, vietējie netiek izmantoti, lai redzēt rietumniekiem. Jūs varat atrast, ka cilvēki skatās uz tevi, un pat fotografēt no jums – smaids diezgan!

Nelietojiet to personīgi, jo lielākā daļa cilvēku ir tikai ziņkārīgs. Esi pieklājīgs svešiniekiem, bet, tāpat kā visur, saglabāt savu prātu un ielu smarts jūsu atpakaļ kabatā.

Ēdiens

Raksturīgi, ķīniešu ēdiens mēdz atšķirties no ēdieniem jūs nokļūt mājās. Authentic virtuve atšķiras no reģiona uz reģionu, sākot no vieglas līdz pikantam. Ķīnas kulinārija ir sadalīti aptuveni astoņus kategorijās, kas pārstāv astoņas atšķirīgas reģionālo virtuvi.

Nebaidieties izmēģināt jauno ēdienus-tās ir bez bieži garšīgi!

Tvaicēti Šanghajas pelmeņi, Pekinas pīle, matains krabju-dzīvot mazliet un iemācīties izmantot irbulīši, pirms jūs iet, ja tā nav jūsu forte!

Attēlu rezultāti vaicājumam “china food”

Saglabāt labu veselību

Piesārņojuma ir reāla problēma Ķīnā, it īpaši, ja Jums ir elpošanas orgānu veselības problēmas. Ja jums ir jutīgi pret gaisu, mēģiniet palikt ārpus lielajām pilsētām, vai nēsāt masku, lai palīdzētu.

Dzert tikai ūdeni pudelēs un vāra tēju!

Arī mans lielākais gals ir jāuzmanās, mēģinot ielu pārtikas var rasties sastāvējies eļļu vai veco neizpildītie. Lai arī es esmu milzīgs aizstāv cenšas vietējos ēdienus, ceļojot, pārliecinieties, lai kādu imodium, jo ​​jūsu kuņģis nevar vienoties ar kādu no tradicionālo virtuvi.