Lietaina Diena Reikjavikā

Ir daudz pasākumu, kuros jūs varat piedalīties slapjā un mākoņainā dienā Reikjavikā, nezaudējot savu piedzīvojumu Islandē. Protams, var vienkārši vēlēties palikt gultā ar labu grāmatu vai filmu. Es saprotu. Esmu to izdarijusi. Bet tu esi Islandē! Neļauj neparedzamiem laika apstākļiem tevi apturēt no piedzīvojuma šajā aizraujošajā un skaistajā valstī, kuru vērts izpētīt.

Tātad, sākt savu laimīgs tūristu un saņemt pētot kultūras pusi kapitāla. Lai sāktu savu dienu, parku pie Hallgrimskirkja un galvu uz augšu uz panorāmas skatu virs pilsētas, un tad skatīties uz manu top ieteikumiem par to, ko darīt Reikjavīkā lietainā dienā.

Kafejnīcas

Manuprāt, jums vajadzētu izmantot no centra kafejnīcām. Tur ir vieta ikvienam. Vienkārši pasūtīt kafiju, piesakieties bezmaksas wifi, un atpūšaties Dažas no manām mīļākajām vajā ir Mokka Kaffi lielisku karsta šokolāde, Stofan Café delicious kūkas un Café Babalu savu unikālo interjeru. Par kaut ko pilnīgi atšķirīgu, pavadīt pēcpusdienu spēlē vecās skolas arcade spēles pie FREDDI Arkādes & Rotaļlietas.

Muzeji

Nav svarīgi, jūsu intereses, ir muzeju, lai saglabātu jums aizņemts. Tur ir Vaļu muzejs, Settlement izstāde, un viens-of-a-veida Phallological muzejs (jā, muzejs veltīts dzimumlocekļa!) Nosaukt dažus. Ja jūs vēlaties veikt vietu, galvenais, lai bio Paradis vai HARPA sauju starptautiski atzītiem vietējiem filmu un izrāžu. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, ja tu esi pilsētā nedēļas nogalē, krāmu tirgus Kolaportið ir unikāls galamērķis, lai izpētītu un iegādāties suvenīrus.
Iegūt Active

Peldēšana karstajos avotos

Lai gan jūs varētu domāt tā dīvaini, apmeklējot vietējo peldēšanas caurums ir viens no labākajiem aktivitāšu lietainā dienā (hei, jūs gatavojas saņemt slapjš vienalga!). Laugardalslaug, Sundhöllin un Vesturbæjarslaug ir vislielākais plankumi vai ap pilsētas centru. Es gribētu ieteikt izmēģinājusi karstā podi (toveri), sākot ar temperatūru no 38-44 ° C temperatūrā, lai saglabātu jauka un silta. Mans personīgais favorīts ir jūra pods pie Laugardalslaug, vannu piepildīta ar ūdeni tieši no okeāna. Bet citi var atrast aukstā pot 5 ° C temperatūrā vēl atdzesējot un aizraujošs.

Ja peldēšanās karstā katlā nav jūsu lieta, apsvērt apmeklējot Skautahöllinn (Skate Palace) atpūtas slidošanai vai ķegļu vietā Egilshöll, kur jūs varat aptvert savu iekšējo Lebowski (izdomāts raksturs mīlēja visi īslandiešiem). Atrast sevi aleja uz nedēļas nogales vakaros? Catch savu bezmaksas braucienu centra, lai jūs varētu turpināt jautri nakts out! Tikai neaizmirstiet paņemt savu laimīgs tūristu nākamajā dienā.
Kurš nes mani uz … Get Wild uz Weekend

Naktsdzīve

Nav nakts tāpat Reikjavīka naktsdzīvi. Un restorāni, bāri un klubi ir tik tuvu viens otram, ka nav iemesla veikt nakts no tā, pat lietus. Tātad, vai jūs vēlētos malkot amatnieku alus darītavas pēc Mikrojosla, dejot HURRA un Prikið, vai nogaršot mazliet viss ar bāru un klubu indeksēšanai darīt, kā Īslandieši darīt un iegūt savvaļas!
Un tur jums ir tā. Es ceru, ka manu top ieteikumus lietainā dienā Reikjavīkā padarīs jūsu ceļojums nedaudz interesantāku un vieglāk plānot, kad kaut kas tik neparedzama laika izpaužas tādā veidā. Vai ir kaut kas vairāk, lai pievienotu? Jūtieties brīvi komentēt savus personīgos ieteikumus zemāk!