Cenu aizsardzība ir vislabākā kredīta kartes priekšrocība, ko neizmantojat

Lielākajai daļai galveno kredītkaršu ir dažādi kartes dalībniekupabalsti, tostarp tādas lietas paplašināta garantijas aizsardzība unceļojuma atcelšana. Tomēr viens no labākajiem apdraudējumiem,manuprāt, ir cenu aizsardzība programma, kas atmaksā jūs parprecēm, kas tiek pārdotas, pārdodot preces pēc to iegādes.

Tieši pirms brīvdienām Es lasīju Ernio.lv forumā par to, ka cilvēki jauplāno iegādāties iepriekš norādītās melnas piektdienas tirdzniecībaspreces un pēc TAM kad STĀJĀS spēkā CENU aizsardzības prasībaspēc TAM, kad LĪGUMS par BF atlaidēm kļuva aktīvs. ir atjaušamastratēģija, jo garantē ļoti liela preču iegādi, vienlaikus izvairoties nosmagnējiem brīvdienu pircējiem un āķu rindām.

Tas izklausās pārāk labi, lai tas būtu pareizi, vai ne? mēs todarām? Savādi, cik grūti bija viss process, Es nolēmu ievietot šonaudas taupīšanas plānu par manu dzenošo kredītkarti.

Pētniecības pasākumu izpēte

Pēc dažu tālruņa zvanu un dažas gaismas nolasīšanas Es uzzinājupar šo lapu:

Cenu aizsardzība (PP) līdz pat 90 dienām pēc sākotnējā pirkumadatuma atmaksā cenu starpību līdz 500 ASV dolāriem.

PP atmaksāšana tiek ierobežota līdz 50 ASV dolāriem par postenipar ierobežotu daudzumu, tikai skaidru naudu, slēgšanu, likvidācijuun darījumu pārdošanu.

PP ir sekundārā cenu saglabāšanas politika, kas nozīmē, ka vispirmsjāmēģina iegūt cenu korekciju no veikala.

Līdz šim labi. Gada sezonas tirdzniecībai, piemēram, melnāpiektdiena, nav acīmredzamu ierobežojumu, bet tas galu galā irprasību nodaļa, kas parasti ir trešās personas uzņēmums.

Kredītkartes ar cenu aizsardzību

Daudzas kredītkartes tagad piedāvā cenu aizsardzību, un dažas notām ir pieejamas, Citi, Chase un MasterCard. Atklājiet un Citi sniedzpakalpojumus visām savām kredītkartēm. Tālāk aprakstīts, katrsno tiem darbojas detalizētāk.

Atklājiet cenu aizsardzību: jūs esat apdrošināts 90 dienu laikā pēcpirkuma un maksimālā maksa par katru prasījumu ir 500 ASV dolāru(gada 2 500 asv dolāru). Izslēgšanas gadījumu rokasgrāmatā varatrast izslēgšanu. Lai iesniegtu pieprasījumu, jums ir nepieciešamapieprasījuma veidlapa ar dokumenta kvīti un kartītes apliecinājumu,kas parāda pirkumu. Jums ir arī nepieciešama drukātā reklāmadrukātā veidā, kas attiecas uz to pašu vienumu (tas darbojas tikaitieši tajā pašā pozīcijā) vai paziņojums, ko parakstījis veikalapārvaldnieks uz veikala vēstuļpapīra, kas dokumentē pārdošanasdatus. Zvaniet 800-347-2683, lai sāktu ar jūsu prasību.

Opozīcijā esošo cenu aizsardzība: jūs esat apdrošināts 90 dienulaikā pēc pirkuma un maksimālā maksa par katru prasījumu ir 500ASV dolāru (gada 2 500 asv dolāru). Tikai skaidras naudas,likvidācijas, likvidācijas un darba pārdošanas gadījumā jums tiekpiešķirti tikai 50 ASV dolāri par katru prasījumu (150 ASV dolārigadā). Izslēgšanu var atrast pabalstu rokasgrāmatās (ChaseSapphire Guide, Chase Freedom Guide, Chase Sapphire ReserveGuide). Lai iesniegtu pieprasījumu, jums ir nepieciešamapieprasījuma veidlapa ar detalizētu informāciju par preču saņemšanuun karti, kas parāda pirkumu. Jums ir nepieciešama arī iespiestareklāmu skenēšana vai reklāma internetā ar pārdošanas cenu (nevarbūt no izsoles vietas/darījuma), veikala vai pārdevēja nosaukums unpārdošanas datumu diapazons. Zvaniet 888-320-9656, lai sāktu arjūsu prasību.

Citi cenu aizsardzība: Citi ir programma, ko sauc par cenu attīšanu,kas automātiski meklē jums zemākas cenas, un jūs atlīdzinās parlabāku cenu 60 dienu laikā pēc iegādes datuma. Tomēr tasgalvenokārt salīdzināts ar lielākiem mazumtirgotājiem, tāpēc būtuvērts paraudzīties arī sev apkārt. Maksimālais labums, ko iegūst parprasījumu, ir mazāks par 500 ASV dolāriem un kartei piemērotosummu (2,500 asv dolāru gadā). Izņēmumi ir atrodami citi pabalsturokasgrāmatā. Zvaniet pa tālruni 1-866-918-4670, lai saņemtunorādījumus par to, iesniegt atlīdzināšanas pieprasījumu.

MasterCard: jūsu pirkums ir 60 dienu laikā no pirkuma dienas, betMaks. maksa par katru prasījumu ir 250 ASV dolāru (gadam 1000asv dolāru), tāpēc šī nav labākā karte cenu aizsardzībai, tačujoprojām jūs varētu ietaupīt līdz 1000 ASV dolāru gadā. Izslēgšana irpieejama MasterCard pabalstu rokasgrāmatā. Lai iesniegtupieprasījumu, jums ir nepieciešama pieprasījuma veidlapa ardetalizētu informāciju par preču saņemšanu un karti, kas parādapirkumu. Jums ir nepieciešama arī iespiesta reklāmu skenēšana vaireklāma internetā ar pārdošanas cenu (nevar būt no izsolesvietnes/darījums). Zvaniet 800-627-8372, lai sāktu ar jūsu prasību.Ne visas galvenās kārtis ir piemērotas cenu aizsardzībai, tāpēc tāspiezvaniet un pārbaudiet, vai jūsu kartei ir šī priekšrocība.

Iegāde

Pārlūkojot Melnās piektdienas reklāmas skenējumu, tika parādīts, kamana acs PlayStation 4 atēnots komplekts ir bojāts. Es bijuvēlējusies STRĀDĀT PS4 par KĀDU brīdi, bet 299 ASV dolāruapmērā bija stabils darījums.

21. novembrī gandrīz vesela nedēļa pirms melnā piektdienas Eskuģoju par Walmart slejām un iegādājās konsoles komplektu parpilnu mazumtirdzniecības cenu 350 ASV dolāru apmērā. Un, laiparādītu savu apņemšanos attiecībā uz šo eksperimentu, Es toatvēru un pievienoju TV tieši SAVĀM VAJADZĪBĀM. Tagad vairsneizdevās pagriezt atpakaļ!

Prasības iesniegšana

Kad 2010. gada melnā piektdienas izpārdošana tika sākta arpateicības dienu, Es pieprasīju jūsu kredītkartes numuru atpakaļ uzmanas kredītkartes rēķina failu.

Man par pārsteigumu: divi atsevišķi telefona sarunu rezultāts ir viensun tas pats rezultāts: Atvainojiet, kungs, bet melnā piektdienastirdzniecība netiek nodrošināta saskaņā ar cenu aizsardzībaspriekšrocībām. Tas bija. Viņi pat neļāva man sākt tiesvedībasprocesu.

Bet, gluži īsts velnišķīgais tirgotājs, Es tam nepiekāpu. Nākamajārītā pēc tam, kad apstiprinājāt, ka Walmart cena neatbilstiepriekšējiem pirkumiem, Es aicināju klientu apkalpošanas dienestaapkalpot vēl vienu reizi. Par laimi šis īpašais pārstāvis man ļāvaiesniegt prasību, kaut arī viņa zināja, ka tas ir melns piektdienuvienošanās. Pēc viņas domām, klients vienmēr ir gandarīts par to, katiek iesniegta prasība par cenu aizsardzību preces atbilstība tieknoteikta pēc prasības iesniegšanas. (tādas skaņas nakts lidojumuapkalpei nepieciešama papildu apmācība!)

Ar šo nelielo ātrumu aiz manis, pārējais process bija vēsma. Es pa e-pastu nosūtīju prasības veidlapu, čeka pārbaudi, konta darbībasekrānuzņēmumu, kas parāda PS4 pirkumu, un Walmart Blackpiektdaļas reklāmas fragmentu, kurā tiek rādīta diskontētā cena.

Rezultāts

Pēc trim dienām es saņēmu e-pasta ziņojumu, kurā bija teikts, kamana prasība ir apstiprināta un ka es nosūtīšu pasta sūtījumu par 50ASV dolāriem. Ja tas nav nekas cits, es neesmu pārliecināta, kas ir!

Lai iegūtu tik daudz pūļu, kas vajadzīgs, lai iesniegtu standartaražotāja atlaidi, Es garantēju vienotas piektdienas cenas bezgarantijas ķīlas sludinājumam pateicības vakariņās, kausē pūļus vainogaidīt garu līniju.

Protams, jūsu nobraukums var atšķirties atkarībā no kredītkartesveida un banku iestādes, bet šim gadījumam mana dzega sapņakarte nāca cauri ar lidojošām krāsām.

Izmantojot šādus potenciālos ietaupījumus, ir vērts pārbaudīt jūsukredītkartes priekšrocības vai pat parakstīt jaunu karti ar cenuaizsardzību.

Tātad, dārgie tirgotāji, cik daudzi no jums ir guvuši labumu no cenuaizsardzības priekšrocībām? Tālāk izklāstiet veiksmīgus (vainesekmīgus) rakstus.