Vai man vajadzētu saņemt aizdevumu?

Vai mums tiek vaicāts viss laiks, vai es saņemšu jaunos ātros kredītus internetā vai kredītkarti, lai veiktu nākamo ceļojumu? Viegla atbilde nav, bet mana iepriekšējā pieredze man liek virzīties uz /.

Vienkārši īsa piezīme: mēs neiesakām nevienam nokļūt parādos, jaesat pietiekami vecs, lai iegūtu aizdevumu/kredītkarti, kas irpietiekami atbildīga par lēmuma pieņemšanu.

Mēs personīgi nekad neesam gājuši atpakaļ uz aizdevumu, kas tiekfinansēts ar aizdevumu, taču mēs abi esam atvieglojuši kredītkartes,kamēr ceļojat, bet mūsu 12. mēnesī tas atradās prom no mājām.

Kad man ceļojumu laikā jāiegūst kredītkarte vai personiskais kredīts?

Mēs esam mums jautājuši, vai man ir jāsaņem kredītkarte par šoceļojumu, un, ja viņu finanšu stāvoklis ļaus viņiem to atmaksātatpakaļ, viņi to prasa. Tomēr katru reizi mēs esam ieteikuši, ka tas irbijis jāatgūst, nekad nav nepieciešams un nekad nav domāts naudastērēšanai.

Trīs dažādos braucienos mums ir bijušas mūsu kārtis, kas nozīmēja,ka mēs paļaujamies uz mūsu kredītkartēm, gaidot, kad bankaatgrieztos pie mūsu naudas (mums ir bijusi vislielākā veiksme arkaršu skrituļiem). Mūsu Usd 3000 tēriņu nauda par diviem mums tikasadalīta 1000 ASV dolāru kredītkartē. , tas ierobežoja mūsutēriņus daudz, bet vismaz mēs varējām turpināt savu ceļojumu.

Ir patīkami zināt, ka mums ir izveidots dublējums, kad nekasnenotika.

Kad nav jāsaņem kredītkarte

Ja jūs paļaujaties tikai uz ceļa parādiem, jums par šo ceļojumu varnākties pārdomāt. Ceļojums ir fantastisks, bet nekad vairs nedrīkstatceļot, ja esat sliktāks, nekā pašlaik esat.

Man bija nepieciešami trīs gadi, lai samaksātu par savu automašīnuaizdevumu, tas bija tikai 5000 ASV dolāru, bet tas bija ceļojumaparāds, ko tas būtu varējis ērti pavadīt Eiropā. Es nevarējuiedomāties maksāt par vienu ceļojumu un ierobežot ceļošanu uz trimgadiem par šo četru nedēļu periodu.

Dienas beigās, ja atgriežaties no komandējuma ar parādu, jūsuceļojumā ir tikai negatīva deformācija. 9/10 reizes es esmupārliecināts, ka jūs atgriežaties mājās no brīvdienām, un pirmā lieta,ko vēlaties darīt, ir sākt plānošanu jūsu nākamajai, būtībā rezervējottūlīt vai ar nākamo maksājumu čeku, ko esmu darījis vairākas reizes.

Pasākumi, kuru mērķis ir novērst parādu

Vienmēr iepriekš maksājiet: ieskaitot jūsu mītnes, lidojumus undarbības. Šī ir kārtula, ko mēs lietojām sākumā un joprojām to darašodien. Lielais šeit ir jūsu darbība, ja zināt, ko vēlaties darīt,maksājiet par to pirms došanās ceļā. Tas ne tikai novērš parādu, bettas ir daudz patīkamāks, kad tu nonāk galamērķī ar skaidru naudu.

Rezervējiet, ja jums ir nauda: šis ir spiests veikt pārdošanu un doties.Tomēr mūsu pārdošanas apjomi ir tik labi, ka mums joprojām bijaiespēja iet, jo mēs jau zinājām, ka mūsu turpmākās finanses nebūtuviegli maksājuši, lai viņiem nebūtu parādu par braucienu.

Saglabājiet, saglabājiet saglabāšanu: tik acīmredzami, tomēr ne. Irtik daudz veidu, ietaupīt naudu ceļošanai.

Nekavējoties atmaksājiet šo problēmu: es zinu, ka tas ir pretrunā ariepriekšējo padomu, bet jums pirms nākamā ceļojuma pārtraukumavienmēr ir jāmaksā savi parādi.